Domů » Články » Herní novinky » League of Legends: Teamfight Tactics jsou Riotem potvrzeny jako stálice, přibudou 4 noví hrdinové

League of Legends: Teamfight Tactics jsou Riotem potvrzeny jako stálice, přibudou 4 noví hrdinové

Již teď se můžeme těšit na nový obsah pro Teamfight Tactics. Čtyři noví hrdinové, se zbrusu novou synergií Hextech originu, přijdou do live verze hry již v srpnu.

Team Fight Tactics si rychle získalo oblibu nejen mezi hráči, ale také mezi content creatory. Do svého repertoáru ji zařadili například čeští Twitcheři jako CzechCloud nebo Herdyn. Riot Games nově vydali prohlášení, kde oznamují, že Teamfight Tactics zůstanou permanentním módem v League of Legends a kromě updatování a patchování nás do budoucna čeká i ranked sezóna. Nový obsah už je na cestě, jelikož na testovacím serveru jsou již přidáni čtyři noví hrdinové, a to Camille, Jayce, Jinx a Vi.

Origin těchto čtyř postav bude Hextech, což zároveň přináší novou synergii. Tento origin začne fungovat při dvou Hextech postavách na bitevním poli, přičemž za každou postavu s tímto originem odebere hra nepříteli náhodně jeden předmět. V praxi – za dvě Hextech postavy zničí synergie soupeři na stávající kolo dva předměty a maximálně odebere až čtyři, pokud máte na poli všechny čtyři Hextech hrdiny. Otázkou zůstává, jak hráči přijmou RNG aspekt této synergie – představa odzbrojení vypimpeného Dravena je zábavná, pokud není zrovna náš. Update dorazí do hry 14. srpna.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X