Domů » Články » „Dark Souls“ z našich luhů a hájů? České RPG Lost Hero nyní můžete podpořit na Startovači

„Dark Souls“ z našich luhů a hájů? České RPG Lost Hero nyní můžete podpořit na Startovači(1 minuta čtení)

Vývojáři z Gold Knights bojují o přízeň hráčů

O českém hardcore RPG Lost Hero jsme už párkrát informovali, ať už v reportu z White Nights či skrze náš speciální stream s vývojářem Pavlem Jiřím Strnadem. Nejnovější verzi jeho „soulovky“ jsme hráli na Game Accessu, ale o tom se budeme bavit v jiném článku. Zde rozebereme dnes spuštěnou crowdfundingovou kampaň na Startovači.

Tvůrci mají se hrou ambiciózní plány. Kromě silného příběhu a drsné hratelnosti, vycházející z férového soubojového systému, se Lost Hero dočká i kooperace pro čtyři hráče a komplexníhbo editoru map. Základní meta byla stanovena na 100 000 českých korun, podpořit můžete už částkou 350 Kč – ta kromě early access verze nabídne i plnou hru po vydání.

Za vyšších částky můžete dostat také artbook, tričko či sošku. Žádná crowdfundingová kampaň se samozřejmě neobejde bez několika stretch goalů, které slibují třeba práci se surovinami, tower defense prvky či ženskou postavu.

Videoblog s vývojáři z pražského studia Gold Knights můžete zhlédnout níže. Kampaň na Startovači poběží ještě 29 dní, takže pokud chcete české Lost Hero podpořit, zamiřte na stránky projektu, kde se dozvíte další podrobnosti.

Čtěte také: FromSoftware představili Sekiro: Shadows Die Twice. Půjde o drsné RPG z fantasy feudálního Japonska

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=YZo3MBE216w” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X