Domů » Články » Herní novinky » Zpět po 10 letech. Letošní Madden NFL 19 se objeví i na PC

Zpět po 10 letech. Letošní Madden NFL 19 se objeví i na PC

Touchdown

Návrat některých výtvorů EA Sports na PC je zbožným přáním jejich fanoušků. NHL, které by se teoreticky díky přechodu na engine Frostbite mohlo na počítače opět podívat, se na EA Play prakticky ani neobjevilo. Potěšíme však fanoušky amerického fotbalu. Madden NFL, který zpracovává právě národní sport za velkou louží, se v letošním ročníku na počítače podívá, a to poprvé po více než 10 letech.

Čekání to bylo více než dlouhé, hra z této série se naposledy objevila na PC v roce 2007, americký fotbal si tak mohli doposud užívat jen konzolisté (pokud nepočítáme menší projekty od jiných vývojářů). Níže se můžete podívat na trailer a blok s autory Madden NFL 19, ti byli ale na detaily poněkud skoupí.

Hra evidentně pojede na nejnovějším Frostbite enginu, což asi nikoho nepřekvapí. Zajímavé ale je, že Madden NFL 19 bude dostupný už 10. srpna i v rámci nově představeného programu Origin Access Premier vedle dalších velkých titulů, jako je podzimní Battlefield V a jarní Anthem.

Letošní americký fotbálek vyjde také ve speciální Hall of Fame edici, jejíž tváří se stal Terrell Owens z Dallas Cowboys. Co se týče cenovky, za tenhle kousek k 30. výročí od vzniku franšízy zaplatíte 80 euro.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: FIFA 19 po deseti letech opět získala práva na Champions League. Promítne se i do kampaně

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=nYHRKOIjlxg” /]

Source :
Tisková konference EA Play
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X