Domů » Články » Střelba na e-sportovém turnaji v Maddenu NFL. Na místě jsou nejméně čtyři mrtví

Střelba na e-sportovém turnaji v Maddenu NFL. Na místě jsou nejméně čtyři mrtví(1 minuta čtení)

Tragická událost

V centru floridského města Jacksonville střelec zabil nejméně čtyři lidi a sedm dalších zranil. Útok se odehrál v restauraci, kde zrovna probíhal turnaj ve sportovní hře Madden NFL 19. Informoval o tom portál news4jax.com s odvoláním na své zdroje. Policie prozatím bilanci oficiálně neoznámila, uvedla jen, že zabito bylo několik lidí. 

Jacksonvilleský úřad šerifa na sociálních sítích oznámil, že jeden střelec je již po smrti – pravděpodobně spáchal sebevraždu. Není ovšem jisté, zda měl nějakého komplice. „Jeden podezřelý je mrtvý. V tuto chvíli není jasné, zda tady není i druhý,“ uvedl úřad šerifa.

Podle Los Angeles Times i Game Informeru byl útočníkem jeden z hráčů, který po prohře odešel z GLHF Game Baru, vrátil se se zbraní a spustil střelbu na ostatní. Trefil nejméně pět lidí, následně obrátil zbraň proti sobě. Tuhle informaci ale policie zatím ještě nepotvrdila, stejně jako počet mrtvých a zraněných.

Bezpečnostní složky nadále prohledávají celou čtvrť, na místě zasahuje několik sanitních vozů. V následujících hodinách by měla policie vystoupit na tiskovém briefinku. Turnaj v populárním Maddenu NFL 19 se samozřejmě zrušil, k tragické události vyjádřila soustrast i EA, která hru vydává a akci i zaštítila.

Čtěte také: Spyro: Reignited Trilogy byl odložen. Fialový dráček dorazí až v listopadu

Video obsahuje drastické záběry, buďte na to připravení.

[arve url=”https://youtu.be/VzfK-ir1Zt8″ /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X