Střelba na e-sportovém turnaji v Maddenu NFL. Na místě jsou nejméně čtyři mrtví(1 minuta čtení)

Tragická událost

V centru floridského města Jacksonville střelec zabil nejméně čtyři lidi a sedm dalších zranil. Útok se odehrál v restauraci, kde zrovna probíhal turnaj ve sportovní hře Madden NFL 19. Informoval o tom portál news4jax.com s odvoláním na své zdroje. Policie prozatím bilanci oficiálně neoznámila, uvedla jen, že zabito bylo několik lidí. 

Jacksonvilleský úřad šerifa na sociálních sítích oznámil, že jeden střelec je již po smrti – pravděpodobně spáchal sebevraždu. Není ovšem jisté, zda měl nějakého komplice. „Jeden podezřelý je mrtvý. V tuto chvíli není jasné, zda tady není i druhý,“ uvedl úřad šerifa.

Podle Los Angeles Times i Game Informeru byl útočníkem jeden z hráčů, který po prohře odešel z GLHF Game Baru, vrátil se se zbraní a spustil střelbu na ostatní. Trefil nejméně pět lidí, následně obrátil zbraň proti sobě. Tuhle informaci ale policie zatím ještě nepotvrdila, stejně jako počet mrtvých a zraněných.

Bezpečnostní složky nadále prohledávají celou čtvrť, na místě zasahuje několik sanitních vozů. V následujících hodinách by měla policie vystoupit na tiskovém briefinku. Turnaj v populárním Maddenu NFL 19 se samozřejmě zrušil, k tragické události vyjádřila soustrast i EA, která hru vydává a akci i zaštítila.

Čtěte také: Spyro: Reignited Trilogy byl odložen. Fialový dráček dorazí až v listopadu

Video obsahuje drastické záběry, buďte na to připravení.

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na