První Mafia je zpět v prodeji. Ale pouze na GOG.com

Nabídka, která se neodmítá

Mafia: The City of Lost Heaven je jedním z titulů, na který tuzemští hráči nedají dopustit. V očích českých pařanů stále patří k nejlepšímu dílu celé série, a u některých snad i k nejlepším hrám našeho malého rybníčku. Před více než pěti lety zmizel z nabídky Steamu (nejspíše kvůli prošlým licencím k hudbě), nyní se však vrací zpět do prodeje – exkluzivně na GOG.com.

Městská akce s napínavým gangsterským příběhem je opět k dostání ve verzi bez protipirátské ochrany za pěkných 10 eur. Hra by měla být optimalizovaná ke spuštění na nejnovějších systémech a hardwaru, a pokud by se přeci jen našel problém technického rázu, můžete ji vrátit do 30 dnů od zakoupení.

Pokud vás před lety štvala abnormálně těžká závodní minihra, nemusíte se jí nyní tolik bát. Mafia se dočkala patche, která tuhle pekelnou misi značně zjednodušuje. Příjemným bonusem od dřevních dob je také podpora uložených pozic v cloudu, pokud používáte klienta GOG Galaxy.

A nyní špatná zpráva – Mafia je na GOGu dostupná jen v angličtině, tudíž se nedočkáte poutavých monologů Marka Vašuta ani horlivých nadávek Petra Rychlého. Je to velká škoda, ale možná se najde nějaký šikovný moder, který dokáže české audiosoubory nacpat do hry. Tak či onak jsme rádi, že si můžeme prožít příběh Tommyho Angela i na nových strojích.

Čtěte také: KKK, nacističtí roboti i nemocný Hitler. Podívejte se na nový trailer k Wolfensteinovi 2

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz