Domů » Články » Mafia: Definitive Edition a Mafia: Trilogy – První gameplay trailer a nové informace

Mafia: Definitive Edition a Mafia: Trilogy – První gameplay trailer a nové informace(6 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K představuje zcela první gameplay trailer ke hře Mafia: Definitive Edition. Hra Mafia: Definitive Edition a kolekce Mafia: Trilogy bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.

Studio Hangar 13 ve spolupráci s 2K dnes zveřejnilo první rozšířenou ukázku hratelnosti z očekávané hry Mafia: Definitive Edition, která přímo navazuje na příběhový trailer “Nové Začátky” zveřejněný minulý měsíc. Gameplay trailer, kterým Vás provede prezident a kreativní ředitel studia Hangar 13 Haden Blackman, přináší detailní pohled na jádro hratelnosti a hluboké pohroužení do jedné z nejikoničtějších herních misí – “Výlet do přírody”. Pokud chcete vidět hru poprvé v akci, sledujte právě odhalený gameplay trailer výše.

Mafia, oceňovaná herní série kriminálních dramat, má na svém kontě více než 18 milionů prodaných kopií po celém světě. Nyní mají hráči zcela poprvé možnost zažít všechny tři éry této vysoce ceněné akčně dobrodružné série na moderních konzolích. Hra Mafia: Definitive Edition bude dostupná ke koupi samostatně, nebo v rámci definitivního vydání ságy organizovaného zločinu Mafia: Trilogy, které obsahuje:

 • Mafia: Definitive Edition – Kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. A co je nejdůležitější – bude to stále ta Mafia, jak si ji pamatujete – jen ještě o kus lepší a zábavnější. Hra obsahuje přepracovaný český dabing.
 • Mafia II: Definitive Edition – Přepracovaná hra z roku 2010 v ultra HD kvalitě – 4K. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje původní český dabing.
 • Mafia III: Definitive Edition – Kompletní vydání původní hry z roku 2016. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje české titulky.

Mafia: Definitive Edition

1930, Lost Heaven, IL. Kompletně přepracovaná klasika se zcela novým herním enginem, aktualizovaný herní scénář, nové filmečky a dodatečné herní sekvence – to je Mafia: Definitive Edition, ve které se v roli taxikáře jménem Tommy Angelo ocitáte ve světě organizovaného zločinu. Tommy, který se zpočátku brání svodům tohoto světa v zastoupení italské rodiny Salieri, si velmi záhy uvědomí, že některé odměny jsou prostě příliš velké na to, aby jim bylo možné dlouho odolávat…

Obsazení postav – český dabing:

 • Tommy Angelo: Marek Vašut
 • Sam: Luděk Čtvrtlík
 • Paulie: Petr Rychlý
 • Don Salieri: Marcel Vašinka
 • Sarah: Lucie Pernetová
 • Frank: Dalimil Klapka
 • Don Morello: Ludvík Král
 • Detektiv Norman: Alexej Pyško

Mafia II: Definitive Edition

1940, Empire Bay, NY. Prožijte život gangstera během legendární éry organizovaného zločinu, nyní v oslnivé HD kvalitě a zcela poprvé na současné generaci herních konzolí. Válečný hrdina Vito Scaletta se zaplete s mafií v naději, že splatí dluhy po svém otci. Spolu s parťákem jménem Joe se Vito snaží o prokázání svých schopností, stoupajíc po rodinném žebříčku v honbě za lepší postavením a odměnou. Ale s každým novým rizikem přichází ještě tvrdší následky…

Mafia III: Definitive Edition

1968, New Bordeaux, LA. Píše se rok 1968 a po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Nyní je Lincoln zpátky doma v New Bordeaux a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení.

Hra Mafia: Definitive Edition a kolekce Mafia: Trilogy bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X