Domů » Články » Herní novinky » Mafia Remake byl odložen

Mafia Remake byl odložen

Upřímně… dalo se to čekat. Mafia Definitive Edition měla vyjít 28. srpna, ale zatím jsme se nedočkali jediného záběru. Nyní vyšlo na povrch, že hra byla odložena.

Mafia Definitive edition vyjde s měsíčním zpožděním. O tom se hráči jako první mohli dozvědět z oficiálních stránek, kde se při předobjednání píše, že návrat do Lost Heaven se bude konat 25. září.

V oficiálním vyjádření pak stojí, že k odložení došlo zejména kvůli pandemii koronaviru COVID-19.

Celosvětové vydání Mafia: Definitive Edition je nyní plánováno na 25. září 2020. Ačkoliv jsme původně plánovali vydat hru o měsíc dříve, 28. srpna, dokončení prací s ohledem na původní datum vydání se stávalo čím dál více náročnější vzhledem k probíhající globální pandemii COVID-19, a poslední věcí, kterou jsme chtěli, bylo dělat jakékoliv kompromisy z hlediska kvality. Už od samého začátku pro nás byla práce na tomto projektu vášní. Mnoho z našich vývojářů se podílelo na práci na původní Mafii, a všichni z nás jsou oddaní vytvoření modernizovaného zážitku hodného této nestárnoucí klasiky. Ceníme si vaší trpělivosti a pochopení, zatímco se snažíme z Mafia: Definitive Edition udělat ten nejlepší možný zážitek pro všechny fanoušky po celém světě.

Odložení takové hry zamrzí, ale je vidět, že 2K není tento remake lhostejný a dávají si na něm záležet. Vývojáři nás kromě odložení informovali, kdy se dočkáme videa přímo ze hry. K této příležitosti bylo vydáno krátké patnáctisekundové video, kde mnozí jistě dobře poznají misi Výlet do přírody. Plnohodnotného gameplay videa bychom se měli dočkat 22. července.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X