Domů » Články » Do Mafie 3 se vrací oblíbené Playboy magazíny

Do Mafie 3 se vrací oblíbené Playboy magazíny(1 minuta čtení)

Ani ve třetí Mafii nebudeme ochuzeni o kvalitní literaturu.

Bezpochyby každý se už za svůj život setkal s hanbatými časopisy Playboy, jak v papírové podobě na novinových stáncích, tak i v herním prostředí druhé Mafie. Studio Hangar 13 oficiálně potvrdilo, že se v tomto směru od předchozího dílu rozhodně nechtějí odvracet, a tak na podobné lechtivé snímky narazíme i v ulicích New Bordeaux.

Honibrci si tedy opět přijdou na své a fanatičtí sběratelé jakbysmet. Jak tomu bylo už v předchozím titulu, hanbaté snímky budou ukryté jak na viditelnějších místech, kde je naše oko rozhodně nepřehlédne, tak i na místech poněkud zastrčenějších. Dohromady jich bude po New Bordeaux ukryto celkem padesát a bude jen na vás, zda budete mít čas a chuť posbírat všechny, nebo si pravděpodobný achievement za nalezení celé kolekce necháte ujít.

Tak či onak se návrat gangsterské legendy rychle blíží. Mafia 3 zavítá do našich obchodů již 7. října a zahrát si ji budou moci majitelé PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Na festivalu For Games by měla být k dispozici hratelná verze.

Čtěte také: Plížení, přestřelky, sabotáže – podívejte se na nový gameplay z Mafie 3

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X