Domů » Články » Majitelé GeForce budou Game Ready na Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. VR nadšenci budou Game Ready na Asgard’s Wrath a nový VR headset HTC VIVE Cosmos

Majitelé GeForce budou Game Ready na Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. VR nadšenci budou Game Ready na Asgard’s Wrath a nový VR headset HTC VIVE Cosmos

Fanoušci herních sérií podle Toma Clancyho se jistě již nemohou dočkat pátečního vydání Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Majitelé GPU GeForce budou na novinku připraveni díky novým Game Ready ovladačům, které jsou optimalizovány pro maximální výkon a stabilitu. Mimo to také přidají podporu pro VR headset HTC VIVE Cosmos a VR titul Asgard’s Wrath.

Game Ready na VR headset HTC VIVE Cosmos
Je velmi důležité, aby hry již v den svého vydání byly optimalizovány pro co nejlepší výkon a nabídly kvalitní zážitek ze hraní. Zvláště to pak platí pro VR tituly. Problémy s hratelností nebo chyby znemožní hráčům plně se ponořit do virtuálního světa a zkazí zážitek z VR.

Dlouhodobý program Game Ready ovladačů pomáhá optimalizoat výkon a další důležité parametry pro plynulé hraní bez trhání obrazu, mezi něž patří např. latence. Aktuální Game Ready ovladače nabídnou nejlepší herní VR zážitek z Asgard’s Wrath a také přinesou podporu pro nový VR headset HTC VIVE Cosmos.

O NVIDIA Game Ready ovladačích
Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci WHQL. Jsou dostupné nejpozději v den vydání pro většinu důležitých herních titulů a optimalizované pro nejlepší výkon společně s ničím nerušeným zážitkem ze hraní.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X