Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Maneater: Lidožrout, kterého budete milovat!

Maneater: Lidožrout, kterého budete milovat!

RPG hra Maneater od studia Tripwire Interactive bude působit svým nápadem svěže a originálně. Zahrajeme si totiž za žraloka, který nemá na práci nic jiného než požírat mořskou faunu a občas si dát jako zákusek nějakého potápěče nebo nalitého teenagera na pláži.

I taková hra může mít (doufejme dobrý) příběh. Jako zástupce obávaného žraloka bělavého se budeme prokousávat ekosystémem Mexického zálivu v honbě za člověkem, který zabil naši matku a nás jako mládě nechal na pospas osudu. Nebude to lehký boj, a proto musí náš zvířecí hrdina zaujmout vrchní příčku na potravní pyramidě. Těšit se můžeme na rozlehlý herní svět, jako dělaný pro průzkum, kde hráč snadno narazí na vrak lodi nebo velrybu. Žralok bude na své oběti číhat v bažinách nebo křižovat otevřený oceán. Zvířecího zabijáka si lze přizpůsobit a jednotlivé části těla nechat „vyrůst“ tak, aby byly nejefektivnější a poskytly co nejvíce výhod v boji.

Co jsme se od vývojářů zatím bohužel nedozvěděli je, na jakých platformách kromě Microsoft PC hra poběží, ani datum vydání.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X