Domů » Články » Manželé Romerovi odkládají svou novou hru Empire of Sin

Manželé Romerovi odkládají svou novou hru Empire of Sin

Manželé se spolu pustili do pro nich neprobádaných vod. Konkrétně se jedná o žánr tahové strategie, zasazené do mafiánského prostředí. I když Brenda pracovala na scénáři pro Jagged Alliance, je pro dvojici žánr tahové strategie nový.

Romerovi zřejmě překypují nápady a tak se rozhodli svou hru odložit. Empire of Sin mělo původně vyjít již na jaře, hra se však nyní odkládá na blíže nespecifikovaný termín letošního podzimu. Brenda Romero se k odložení vyjádřila následovně: „Je velkou výzvou vytvořit hru, kterou před vámi ještě nikdo neudělal. Právě proto to chce hodně času, aby vše bylo tak, jak má. Jsem tedy ráda, že hře věnujeme nějaký čas navíc, aby bylo vše dokonalé. Podpora a nadšení, které naše komunita dosud prokázala pro Empire of Sin, je neuvěřitelná. Doufáme, že jakmile se ocitnete v Chicagu a uvidíte svět, který jsme vytvořili, nebudete litovat, že jste museli čekat o něco déle!

Ke hře prozatím vyšel krátký gameplay trailer a s vydáním se počítá pro Microsoft PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Jsem si ale jistý, že hra bude poté k dispozici i na novou generaci konzolí.

Source :

WCCTech

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X