Domů » Články » Mario Kart Tour dostalo vylepšení multiplayeru

Mario Kart Tour dostalo vylepšení multiplayeru

Nejnovější update s pořadovým číslem 2.1.0 přináší zejména zlepšováky, týkající se hry pro více hráčů. Na programu je však také příprava na nový event a také nový pilot motokáry.

Update možná není tak závratný, jakým byl update 2.0, který hráčům nadělil multiplayer. Stejně má však co nabídnout do funkčnosti i obsahu. Samotný multiplayer mód byl vylepšen o pravidlo Team Game a zároveň byla přidána featura Room Code, umožňující trackovat podle kódu konkrétní lobby. Spolu s tím byla v rámci patche do hry implementována příprava pro Coin Aplenty event, jehož podoba zatím není jasná, ale například na Redditu lze narazit na první spekulace. Nová aktualizace přinesla také novinku, co se obsahu týká, a to zbrusu nový hratelný charakter. Vůbec poprvé do herní série Mario Kart zavítal proradný Monty Mole, jeden z početných zástupců zlotřilých krtků. Pokud jste hru ještě nehráli, nebo jste nad ní zlomili hůl a minula vás třeba zpráva o multiplayeru, mrkněte na AppStore či Google Play.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X