Domů » Články » Mario Kart Tour se konečně dočkalo multiplayeru

Mario Kart Tour se konečně dočkalo multiplayeru

Po dlouhých měsících od spuštění hry se můžeme navzájem utkat v Mario Kart Tour online. Nově spuštěný multiplayer doprovází kampaň, která cílí na nové hráče i ty co hru přestali hrát.

Dnům repetitivního závodění s NPC v Mario Kart Tour je konec. Dlouho očekávaný multiplayer konečně dorazil, hra nyní působí kompletním dojmem a může hrdě stanout vedle svých sourozeneckých titulů ze série Mario Kart. Základními pilíři jsou klasický závod a režim Golden Pass pro pokročilé závodníky, kde s ostatními hráči soutěžíme v klasickém závodním klání. Ostatní herní módy jsou nositeli daily eventové mechaniky, kdy se nám každý den změní určitá pravidla závodu. V lokální hře s přáteli si pak pravidla můžeme vybírat z již použitých pravidel ve hře. V rámci kampaně, která má na multiplayer přilákat nové hráče a motivovat k návratu odpadlíky, oznámilo Nintendo na Twitteru hry komunitní challenge.

15,000 Retweetů = in game odznáček, 20,000 = 20 ruby a 30,000 = 30 ruby. Hru můžete (znovu) stáhnout na Google Play či App Store

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X