Ubisoft vyvíjí RPG pro Nintendo Switch. Mario se v něm setká s Rabbids

A cenu za nejméně očekávaný crossover vyhrává...

Italský instalatér Mario se objevil v mnoha hrách se svými parťáky z dalších herních univerz. Na mlácení po hlavě s Pokémony i na hraní olympijských sportů se Sonicem jsme si už celkem zvykli. Kooperaci s Ubisoftem jsme ale nečekali.

Ještě překvapivější je, že se Mario spojí se šílenými králíky Rabbids. Tyto potvůrky debutovaly v sérii Rayman, poté dostaly vlastní hry a nakonec se probojovaly do RPG s maskotem Nintenda. Co více, Mario + Rabbids Kingdom Battle poběží na stejném enginu jako The Division.

Existenci ujetého titulu potvrdila britská pobočka Kotaku a přidala pár detailů navrch. Šílený crossover vyjde pochopitelně na Nintendo Switch a majitelé hybridní konzole se jej dočkají již v srpnu. Můžeme navíc očekávat i staré známé jako Princess Peach, Luigiho a Yoshiho.

Souboje budou rozděleny na tahy a údajně se dočkáme i lokálního co-opu pro dva hráče. Rabbids svůj humor také neztratí, můžeme tedy čekat králíky v převlecích postaviček od Nintenda nebo Maria s laserovou pistolí. Snad se dočkáme alespoň traileru na E3.

Čtěte také: Vývoj her pod Ubisoftem bylo i o lhaní, tvrdí tvůrce Assassin’s Creed Patrice Désilets

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.