Domů » Články » Marvel Future Fight posílí noví hrdinové ze série X-Men

Marvel Future Fight posílí noví hrdinové ze série X-Men

Do mobilního RPG od Marvelu dorazil obsah ze světa X-Menů. Trojici nových postav doplňují čtyři nové skiny pro stávající hrdiny a třešničkou na dortu je zbrusu nový herní mód.

Začátkem týdne byla oznámena nová karetní hra Marvel Duel a Marvel Future Fight nyní doplnila trojice nových hrdinů. Prvním je sám Profesor Charles Xavier, který byl do hry přidán v podobě, než byl upoután na invalidní vozík. Další je Xavierova nevlastní sestra Raven Darkholm, zvaná Mystiquea, a jeden z hlavních záporáků celého univerza, Mister Sinister. Kromě trojice nových charakterů bylo přidáno také množství nových skinů. Ve stylu House of X pro Magneta a Wolverinu, Nimrod skin pro Sentinela a Marvel Girl převlek pro Jean Gray. S updatem byl do hry přidán také mód Squad Battles, ve kterém budeme vzájemně soupeřit v týmech, sestavených podle určitých kondicí. Pokud jste Marvel Future Fight ještě nezkoušeli, najdete jej na App Store a Google Play

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X