Domů » Články » Filmy a seriály » Marvel: S postavou Black Widow byly v Avengers: Endgame původně jiné plány

Marvel: S postavou Black Widow byly v Avengers: Endgame původně jiné plány

Navzdory tomu, že je film Avengers: Endgame přes tři hodiny dlouhý, ne každý nápad se dostal do finální verze. Herci dostali i falešné scénáře, aby se zabránilo spoilerům. Jeden z nápadů, který nebyl dotažen do konce, byla role Black Widow po pětiletém skoku v příběhu.

V nedávném interview pro podcast The Gist režiséři Joe a Anthony Russoovi odhalili to, že v prvních návrzích filmu postava Black Widow řídí sirotčinec namísto organizace superhrdinů: Jedna věc, o které jsme hodně mluvili byl nápad, že čtvrtina všech dětí neměla rodiče díky události, která se stala v Infinity War. Bylo to velmi emotivní a zároveň příliš složité to zpracovat, ale chvíli jsme se snažili, ” řekl Anthony.

Joe dodal: „Předpokládejme, že máte 2 rodiče. To je hodně rodičů na planetě. Je to ohromné číslo a myslím, že v jedné části vývoje Black Widow doopravdy vedla organizaci v D.C., která se starala o osud všech sirotků.”
Ztvárnění tohoto konceptu jsme se zatím nedočkali, každopádně příští rok by měl přijít do kin Black Widow solo film a jedna z teorií je, že se bude odehrávat právě v pětiletém časovém skoku. Nebo se snad dočkáme ztvárnění předchozích misí s Hawkeyem?

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X