Domů » Marvel: Tvůrci promluvili ohledně seriálu o Lokim

Marvel: Tvůrci promluvili ohledně seriálu o Lokim

V interview pro LA Times se zeptali bratrů Russoových jestli je možné, že Loki unikl smrti v jiné časové linii, na což odpověděli: “Samozřejmě, že Loki může být pořád naživu…”

Joe naznačil, že se to mohl stát díky krádeži kamene nekonečna: “Přesně v tu dobu, kdy Loki udělá něco tak dramatického jako krádež kamene prostoru, vytvoří novou realitu.”

Podle šéfa Marvel Studios Kevina Feige bude nový televizní seriál Loki těsně propojen s dějem filmů: “Každá epizoda bude navazovat na tyto filmy ve velmi širokém měřítku. Je to úplně nová forma vyprávění, se kterou si chceme pohrát a více ji poznat.”

Na tiskové konferenci Disney bylo potvrzeno, že první série bude mít premiéru na přelomu roku 2020/2021, druhý rok po založení vlastní streamovací platformy Disney+. Zatím je seriál ve fázi natáčení a hlavní role se opět ujme Tom Hiddleston. Režisérem je slavný Michael Waldron, scénárista seriálu Rick and Morty.

Kromě tohoto seriálu byla zatím potvrzena jen série Scarlet Witch, další série s “béčkovými” hrdiny a padouchy budou ale určitě následovat.