Domů » Články » Marvel’s Avengers: Hra potvrzena pro novou generaci konzolí

Marvel’s Avengers: Hra potvrzena pro novou generaci konzolí

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že očekávaná akční hra Marvel’s Avengers byla potvrzena pro novou generaci konzolí. Současně všichni hráči, kteří si hru zakoupí po jejím vydání v září, získají automatický upgrade hry zdarma na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Hra Marvel’s Avengers, která bude v prodeji od 4. 9. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

Hra Marvel’s Avengers bude k dispozici pro konzole nové generace od okamžiku zahájení jejich prodeje na konci roku 2020. Všichni hráči, kteří si hru zakoupí na konzole současné generace od září 2020, získají automaticky možnost upgradu hry na konzole nové generace, a to včetně přenosu uživatelských dat, jako jsou uložené pozice a herní profil. Současně bude podporována cross-gen kompatibilita, což znamená, že hráči starších konzolí budou mít možnost hrát s přáteli na nových konzolích.

Hra Marvel’s Avengers přinese na konzolích nové generace extrémně rychlé načítací časy, vylepšené rozlišení, kvalitu obrazu a textur, rozšířené možnosti destrukce, ray tracing a více. Detailnější informace o hře na konzole nové generace přineseme později. Marvel’s Avengers je epická, akčně-dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče i kooperaci. Dej dohromady tým až čtyř hráčů online, ovládni své mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající soupisku hrdinů a braň Zemi před rostoucími hrozbami.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X