Marvel's Avengers nabídne propracované mechaniky pro boj ve vzduchu i na zemi(2 minuty čtení)

Před nedávnem se nám dostalo nového informačního videa od zástupců týmu studia Crystal Dynamics, které stojí za chystanou hrou s tématikou marvelovských Avengers. Tentokrát se rozpovídali především o souboji ve vzduchu a s ním nejvíce spojovaném hrdinovi, Iron Manovi.

Hra samotná nabídne hráči sadu schopností pro každou postavu. Tyto schopnosti budete moci postupem času upravovat a přizpůsobit si hrdiny svému stylu. Někteří hrdinové však mohou mimo kontaktní souboj přenést hratelnost i do vzduchu. Všemi oblíbený hrdina Iron Man se podle slov vývojářů zdá být zatím tou nejpropracovanější postavou ze hry, alespoň co se herních mechanik týče. Můžete se s ikonickým Tony Starkem pohybovat v relativně bezpečné vzdálenosti a bombardovat nepřátele pomoci laserů, střel nebo třeba naváděných raket, nebo můžete Tonyho vtáhnout s novými schopnosti přímo do pěstního souboje. Podle toho, jakým stylem se budete se situacemi vypořádávat, se budou vaše schopnosti také zlepšovat.

Tony však není jediným hrdinou v Avengers týmu, který umí létat. Takový Thor touto schopností rovněž oplývá. Vývojáři z Crystal Dynamics však vysvětlují, že způsoby létání těchto dvou postav jsou naprosto odlišné a Thor pro tento druh boje není tak dobře stavěný. Aplikování jedné letecké mechaniky pro dvě různé postavy je dle slov Crystal Dynamics příliš líné a nudné. Hry Marvel’s Avengers se dočkáme již 15. května 2020 se šesti hratelnými postavami. Další charaktery nám byly přislíbeny v podobě DLC a jiných rozšíření.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X