Domů » Články » Marvel’s Avengers: Nové video a informace o hře

Marvel’s Avengers: Nové video a informace o hře

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix představuje nové video, které hráče blíže seznámí se hrou Marvel’s Avengers. Prostřednictvím traileru Game Overview se hráči dozví více o příběhu, hratelnosti, různorodosti misí, možnostech přizpůsobení postavy a mnohem více.

Hra Marvel’s Avengers díky kombinaci dvou typů misí Hero a Warzone nabídne skutečně bohatý zážitek. Hero Missions jsou mise pro jednoho hráče a jsou součástí Kampaně. Tyto mise jsou navrženy pro předvedení unikátních schopností každého z hrdinů. Warzone Missions lze hrát samostatně nebo ve skupině až 4 hráčů za jakéhokoliv hrdinu z dostupného rosteru. Každá mise se dynamicky mění v závislosti na velikosti týmu a úrovně hráče.

Hráči budou mít také možnost přizpůsobit si hrdiny dle vlastních představ. Herní styl každého superhrdiny, který je závislý na jeho unikátním souboru vlastností, lze přizpůsobit pomocí nejrůznějšího vybavení a nově nabitých schopností. Každý z hrdinů má dynamický combo systém, charakteristické pohyby a unikátní vnitřní sílu. Hráči budou mít rovněž možnost přizpůsobit si ikonické hrdiny za pomocí klasických, oblíbených i zcela nových outfitů inspirovaných více než 80letou historií franšízy Marvel.

Hra navíc nabídne dodatečný herní obsah i po vydání hry, který prostřednictvím nových superhrdinů zajistí pokračování herního příběhu po několik dalších let, a to bez dalších poplatků.

Hra Marvel´s Avengers vychází 15. 5. 2020 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One a bude obsahovat české titulky.Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X