Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Marvel’s Avengers: Očekávané hry od Square Enixu se dočkáme v květnu příštího roku

Marvel’s Avengers: Očekávané hry od Square Enixu se dočkáme v květnu příštího roku

Během konference E3 2019 byl konečně představen trailer ke hře Marvel’s Avengers od Square Enix. Hra byla poprvé oznámena před dvěma a půl lety, když Marvel odhalil, že spolupracuje s vývojářským studiem Square Enix. Novinky o této hře se postupně vypouštěly celý tento rok, dnes ráno jsme ale mohli poprvé spatřit naše superhrdiny a více detailů ze hry.

Modely postav jsou samozřejmě drasticky rozdílné od filmového universa. Takže žádný Robert Downey Jr. jako Tony Stark nebo Chris Evans jako Captain America. Místo toho vytvořil Crystal Dynamics vlastní vzhledy pro každou z postav. Příběh vypadá podobně jako ve filmu Avengers: Age of Ultron a Captain America: Civil War. Avengers jsou obviněni z útoku a otázkou zůstává zodpovědnost a ovladatelnost superhrdinů v moderní společnosti. Studia si zvolila cestu originálního příběhu, který byl napsán jejich vlastní rukou.
Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu, včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

Crystal Dynamis najalo známé voice actory Troye Bakera a Nolana Northa, aby ztvárnili některé z těchto pěti postav. Hra bude mít online multiplayer pro 4 hráče, české titulky a určitě se dočkáme jejího pokračování. Bude dostupná na PS4, Xbox One, Microsoft PC, Google Stadia a dočkáme se jí již 15. května 2020. Hra bude mít pravidelné aktualizace obsahu a zavede hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let.

Video z celé prezentace:

Source :
Cenega

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X