Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Marvel’s Avengers: Vývojáři prozradili nové informace

Marvel’s Avengers: Vývojáři prozradili nové informace

Po představení hry o Avengers na E3 udělalo IGN rozhovor s Crystal Dynamics, aby zjistilo některé novinky o připravované hře.

O jaký typ hry půjde?
Po zhlédnutí všech E3 konferencí nebylo zcela jasné, jaký typ hry může Avengers být. Jak se ukázalo, vývojáři si také nebyli příliš jistí. Raději mluvili o mnoha aspektech hry, než o hře obecně.

„Jedná se o akční adventuru, řízenou dějovou linkou. Je tam single player kampaň, která nastavuje svět a stav, ve kterém se Avengers nachází. Jakmile ale začnete kampaň, máte možnost dát si pauzu a dělat mise. Děláním těchto misí odemknete nové hráče, oblíbené hrdiny a speciální schopnosti. Potom se můžete vrátit zpět do hlavní linky,” říká Shaun Escayg, ředitel hry. “Můžete prostě vzít to, co máte a jít přímo do co-opu. A nebo můžete jet pouze příběh, velmi lineárním způsobem. Je to řízené hráčem a příběhem. To je podle nás nejlepší způsob, jak zachytit, jaké je to být Avenger.”

„Z pohledu gameplaye je velmi těžké dát jednoduchou definici. Řekl bych, že je to takový Avengers gameplay. Dívali jsme se na každého hrdinu a uvědomili si, že jim nemůžeme přidat kategorie. Řekli jsme si co potřebujeme, abychom představili postavy tak, jak to budou lidé očekávat – takže je to kombinace soubojů, akce a RPG. Cílem je, aby jste se cítili jako opravdový Avenger. Postavy musí přijít k životu a všechno ostatní do toho zapadat.”

Jak funguje multiplayer?
Při konferenci E3 bylo uvedeno, že hra obsahuje multiplayer až pro 4 hráče, to bylo ale vše, co jsme se dozvěděli. Ukázalo se, že celá kampaň je single player s žádnou možností multiplayeru.

V gameplay demu byl převážně singleplayer zážitek. Demo bylo celý trailer, který jste již mohli vidět, ale s možností reagovat. Jak souboj pokračuje, přebíráte postupně kontrolu nad každým Avengerem a končí to soubojem Taskmastera s Black Widow.

Vývojáři řekli, že jak se postupně vyvíjí příběh, otevírají se nové vedlejší mise – právě ty můžete hrát se svými kamarády. Můžete si zvolit, jaký Avenger chcete být. Klidně můžete dělat všechny vedlejší mise jako jedna postava a trochu si vylepšit její vlastnosti.

Proč právě tyto postavy?
Hra obsahuje hlavní MCU charaktery kromě Hawkaye. Escayg ale řekl, že si Iron Mana, Hulka, Thora, Black Widow a Captaina Americu nevybrali kvůli tomu, že jsou nejvíce populární.

„Když jsme začínali, řekli jsme si, který příběh Marvelu je nejvíce ikonický. Doslova. A West Coast Avengers je komiks, se kterým jsme začali. Takže jsme k tomu nepřistupovali přes filmy, ale přes komiksy.”
Bylo potvrzeno i to, že podobný vzhled scény s filmem je naprostá náhoda.

Jak bude fungovat úprava postav?
Budou zde tři typy úprav. Skilly, vybavení a vzhled.

Ke skillům bylo řečeno, že je zde velmi propracovaný skill tree se speciálními vlastnostmi a movesetem. Zatímco některá postava může mít speciální komba, jiná zase speciální zbraně.

Při soukromém gameplay demu měla Black Widow speciální bojová umění, zbraně a stealth mód. Celý skill tree byl ale skrytý a tak můžeme jen předpokládat, jak se její vlastnosti budou v průběhu hry vyvíjet.

Vybavení přináší nové schopnosti a atributy, nijak ale nemění vzhled charakteru. K tomu slouží třetí kategorie. Je zde mnoho vzhledů, které chtějí vývojáři představit a dokonce vytváří i svůj vlastní. Oblek Iron Mana ve vesmíru, který jsme mohli vidět v traileru, je tomu příkladem.
Hra bude mít mikrotransakce
Při představení na E3 bylo řečeno, že ve hře nebudou žádní lootboxy nebo možnosti, jak se za peníze dostat dál. Vývojáři ale potvrdili, že mikrotransakce hra mít bude. Ty budou však pouze estetického rázu a nebudou postavě přidávat žádné speciální vlastnosti.

Smrt Kapitána Ameriky v traileru
Šok pro mnoho z nás mohl být flashback z budoucnosti, kde je postavený památník Captaina Americy. „Kapitán šel dolu s lodí. Chlápek, který vždy přemýšlí logicky. Ten, kdo vždy stmelí celý tým dohromady. Co se stane bez něj? To je součást příběhu, která je podle mě ta nejzajímavější. Jak si poradí Avengers bez svého vůdce?” řekl Escayg.

Jedna z možností, jak kapitána získat zpět, je přes multivesmír. To by podle vývojářů i mohlo být možné, musíme si ale  počkat až na finální hru.

Source :

IGN

X