Domů » Články » Marvel’s Avengers War Table #2 a BETA

Marvel’s Avengers War Table #2 a BETA(5 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix představuje druhý díl digitálního streamu Marvel’s Avengers War Table, který měl premiéru včera od 19 hod a který přinesl nové informace o hře včetně exkluzivního pohledu na připravovaný BETA program. Stream můžete sledovat prostřednictvím oficiálních stránek hry zde. Hra Marvel’s Avengers bude v prodeji od 4. 9. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

Druhý stream přinesl mnoho novinek ohledně bohatého obsahu připravovaného BETA programu, který bude obsahovat několik misí pro jednoho hráče stejně jako širokou nabídku dodatečných misí. Jednotlivé mise bude možné hrát samostatně s Vaším týmem Avengers s umělou inteligencí, nebo v kooperaci s až 4 hráči. V jedné z misí hráči převezmou roli mladé superhrdinky Kamaly Khan a utvoří tým s Hulkem ve snaze infiltrovat základnu AIM umístěnou v lesích amerického severozápadu, poslední známé lokace systému umělé inteligence JARVIS. Později se s letounem Quinjet vydají do vzdálené válečné zóny ve zmrzlé ruské tundře s cílem odhalit tajemství SHIELDu ukrytá hluboko v podzemním bunkru.

Během streamu bylo dále odhaleno, že všichni hráči na PlayStation 4 a Xbox One, kteří si připojí svůj účet Square Enix Members a účet Epic Games a v rámci bety dokončí 3 HARM-room výzvy, získají speciální sekyru Hulk Smashers Pickaxe v bonusovém stylu Hulkbuster do free-to-play hry Fortnite od Epic Games.

Marvel’s Avengers War Table #2 přinesl také odhalení jednoho z prvních hrdinů, který bude přidán do hry po jejím vydání bez dodatečných poplatků: Hawkeye v podání Clinta Bartona. Ve zcela originálním příběhovém vlákně inspirovaném některými z nejslavnějších Hawkeye momentů v komiksech, se hráči chopí ikonického hi-tech luku a speciálních šipek v misích pro jednoho nebo více hráčů. Příběh Hawkeye budou moci hráči sledovat v průběhu celé hry Marvel´s Avengers. Další informace ohledně dodatečného obsahu, který bude do hry přidán po jejím vydání, budou dostupné již brzy.

Marvel’s Avengers BETA program startuje 7. 8. 2020 exkluzivně na konzoli PlayStation 4 a bude dostupný pouze pro hráče, kteří si hru předobjednali, až do 9. 8. 2020. Později od 14. 8. dojde k odemčení BETA programu pro všechny majitele konzole PlayStation 4 a pro předplatitele na PC a Xone a poběží do 16. 8. Od 21. 8. do 23. 8. bude BETA program dostupný pro všechny majitele konzolí i PC bez nutnosti předobjednání. Veškeré informace včetně infografiky naleznete zde.

BETA program je přístupný pouze pro majitele účtu Square Enix. Hráči se mohou zdarma zaregistrovat zde. Každý, kdo se zaregistruje, získá následně jmenovku Thor v plné hře.

Program streamů Marvel’s Avengers War Table přináší premiérový pohled na nové trailery a informace ohledně připravované superhrdinské hry. První digitální stream proběhl 24. 6. a zahrnoval odhalení nového gameplay traileru v hlavní roli s Thorem, detaily o ústředním záporákovi jménem MODOK a zcela nové informace o válečných zónách.

Marvel’s Avengers je epická, akčně-dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče i kooperaci. Dej dohromady tým až čtyř hráčů online, ovládni své mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající soupisku hrdinů a braň Zemi před rostoucími hrozbami.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X