Domů » Články » Marvel’s Avengers – WAR TABLE #2 A BETA

Marvel’s Avengers – WAR TABLE #2 A BETA(3 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že na 29. 7. 2020 od 19:00 hod je plánován další digitální stream Marvel’s Avengers War Table, který přinese nové informace o hře včetně exkluzivního pohledu na připravovaný BETA program, nová videa a obrázky. Stream můžete sledovat prostřednictvím oficiálních stránek hry zde. Hra Marvel’s Avengers bude v prodeji od 4. 9. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

Marvel’s Avengers War Table přináší premiérový pohled na nové trailery a informace ohledně připravované superhrdinské hry. První digitální stream proběhl 24. 6. a zahrnoval odhalení nového gameplay traileru v hlavní roli s Thorem, detaily o ústředním záporákovi jménem MODOK a zcela nové informace o válečných zónách.

 Další stream, který můžete sledovat již 29. 7. od 19:00 hod, přinese nejkompletnější informace ohledně nadcházejícího BETA programu, který startuje již 7. 8. 2020. Hráči se mohou těšit na několik nových videí, které je blíže seznámí s obsahem přístupným v BETA verzi hry, a také budou mít možnost zjistit více o designu a tvorbě hry Marvel’s Avengers.

Marvel’s Avengers BETA program startuje 7. 8. 2020 exkluzivně na konzoli PlayStation 4 a bude dostupný pouze pro hráče, kteří si hru předobjednali, až do 9. 8. 2020. Později od 14. 8. dojde k odemčení BETA programu pro všechny majitele konzole PlayStation 4 a pro předplatitele na PC a Xone a poběží do 16. 8. Od 21. 8. do 23. 8. bude BETA program dostupný pro všechny majitele konzolí i PC bez nutnosti předobjednání.

BETA program je přístupný pouze pro majitele účtu Square Enix. Hráči se mohou zdarma zaregistrovat zde. Každý, kdo se zaregistruje, získá následně jmenovku Thor v plné hře.

Marvel’s Avengers je epická, akčně-dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče i kooperaci. Dej dohromady tým až čtyř hráčů online, ovládni své mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající soupisku hrdinů a braň Zemi před rostoucími hrozbami.

Hra Marvel´s Avengers vychází 4. 9. 2020 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One a bude obsahovat české titulky.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X