Domů » Články » Herní novinky » Masivní balíček textur pro Fallout 4 je venku. Má 58 GB

Masivní balíček textur pro Fallout 4 je venku. Má 58 GB

Hardwarové požadavky také nepotěší

Fallout 4 si získal hodně rozpolcená hodnocení. Na jednu stranu se u mnohých jedná o pokračování jedné z nejoblíbenějších herních sérií, na druhou stranu je plný chyb a nedodělků. High Resolution Texture Pack je nejspíše nenapraví, kráse hry ale rozhodně neuškodí.

Bethesda jej na Steamu vydala jako bezplatné DLC pro každého majitele základní hry. Jak již název napovídá, balíček obsahuje jen vyčištěné textury ve vyšším rozlišení, žádné bonusy tedy nečekejte. Pokud ale chcete svou Pustinu trochu vylepšit, bez volných 58 GB se neobejdete.

Hráči na redditu nové DLC okamžitě otestovali a zjistili, že se balíček moc změn nepřináší. Textury sice vypadají lépe, při porovnání na obrázcích níže je ale jasné, že se o velký posun dopředu nejedná. Od tak velkého balíčku jsme upřímně čekali něco víc.

Bethesda navíc na Steam stránce udává, že k plynulému rozběhnutí je potřeba minimálně Nvidia GTX 1080. Podle hráčů na fórech k bezproblémovému hraní v 1080p stačí GTX 970 nebo 1060. Nejspíše se tedy jedná o chybu na straně vydavatele.

Čtěte také: Budovatelská strategie Fallout Shelter vychází na Windows 10 a Xbox One

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X