Mass Effect 2 i 3 konečně mají DLC balíčky ke koupi. Za nemalé peníze

I’m Commander Shepard, and this is my favourite deal on the internet

Velitel Shepard je bezpochyby jednou z nejznámějších herních postav, ať už si pod tím jménem představíte drsnou zrzku nebo nakrátko ostříhaného frajera. Dlouhou dobu ale nebylo vůbec jednoduché si na Originu pořídit jeho kompletní dobrodružství. Všechna DLC pro Mass Effect 2 a 3 totiž bylo možné koupit jen za Bioware body.

Sami se asi ptáte, co to vlastně ty Bioware body jsou? Šlo o speciální měnu, kterou se dalo pořídit za opravdové peníze. V poslední době ale jejich nákup nebyl vůbec jednoduchý a většina hráčů na docela povedená DLC buď zapomněla, nebo si je bohužel pořídila neoficiální cestou. Navíc ne všechny kousky byly dostupné pro český region.

Éra podivné měny je naštěstí u konce. EA vyslyšelo volání hráčů (s několikaletým zpožděním, ale přece) a balíčky DLC konečně nabízí skrze Origin za opravdové peníze. Samotná rozšíření koupit nelze, ale to nám nepřijde jako mínus. Lepší je mít celou sérii hezky kompletní.

Jedinou špatnou zprávou je samotná cena. DLC pro Mass Effect 2 vyjdou na 25 dolarů, u třetího dílu zaplatíte dokonce 30. Vzhledem k častým slevám na Originu se ale nebojíme toho, že by se rozšíření nedala pořídit za rozumnou cenu, klidně i čtvrtinovou, tudíž řadíme spíše počkat na nějakou akci.

Čtěte také: Pornhub vydal žebříček nejpopulárnějších her za rok 2017. Vede Overwatch

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.