Mass Effect: Andromeda

PC PS4 Xbox One
Sledovat
7

Fajnovka

Mass Effect: Andromeda dostal launch trailer. Ukazuje i velkou vesmírnou bitvu(2 minuty čtení)

A taky můžete skončit s Asarijkou v posteli

Už za necelé dva týdny budeme brázdit povrch rozlehlých planet a flirtovat s mimozemšťankami v novém Mass Effectu, není tedy divu, že se s blížícím datem vydání posiluje i hype okolo hry. Andromeda se právě dočkala oficiálního launch traileru, který obsahuje několik dosud neviděných záběrů. 

Návštěva nové galaxie se neobejde bez obtíží, což vám trailer vysvětlí za zvuku songu od Rag’n’Bone Mana. Nejenže se vám postaví do cesty emzák Archon a jeho kettská flotila, budete muset řešit i konflikty uvnitř iniciativy Andromeda.

Krátké video rozhodně nešetří na akci. Kromě několika záběrů na nového záporáka, přerostlého robota (který nejspíše zdrhl z Transformerů) a Asarijky v posteli jsme se dočkali i ukázky mohutné vesmírné bitvy u Nexusu. Velice pravděpodobně tedy značnou část hry budeme shánět spojence do svých řad, jak tomu bylo u několika posledních her od BioWare. Mrkněte na trailer sami.

Dodatečně připojujeme i zajímavé video o vesmírné stanici Nexus, která se stane provizorním domovem rasám z Mléčné dráhy. Vesměs půjde o menší a mobilnější Citadelu se vším, co k ní patří – každá frakce zde bude mít své zastoupení, nebudou chybět ani nákupní čtvrti, kasárny, diskoška či soukromé apartmá pro hlavní postavu.

Do Andromedy ale přiletí nedokončená, tudíž na bedrech Ryderů přistane i odpovědnost za shánění surovin a směr, jakým se budou ubírat vylepšení pro Nexus. I tam bude třeba si dávat pozor – ne všechna vaše rozhodnutí se dočkají pochopení u zbylých obyvatel obří vesmírné stanice. Video najdete pod launch trailerem.

Hra zatím vypadá dobře (snad až na mimiku ksichtíků), tak snad nás nezklame. Mass Effect: Andromeda vychází 23. 3. 2017 na PC, XONE a PS4.

Čtěte také: Podívejte se na Mass Effect: Andromeda v prvních 13 minutách ze hry

 

 

Source :

Youtube

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz