Domů » Články » VIDEO: Mass Effect: Andromeda obdržel první patch. Zatočil s „ošklivými ksichty“

VIDEO: Mass Effect: Andromeda obdržel první patch. Zatočil s „ošklivými ksichty“(2 minuty čtení)

Nepřítomné pohledy jsou již minulostí

Pokračování cenami ověnčené vesmírné série se nedočkalo přívětivého startu. Největší salvu kritiky dostal Mass Effect: Andromeda za animace obličejů plné prázdných pohledů, protáhlých rtů a absurdních grimas. Nejnovější patch zmíněné problémy sice nevyřešil zcela, ale znatelně je zmírňuje.

Jak jsme řekli v našich prvních dojmech z hraní, Mass Effect: Andromeda se topí v řadě nedodělků, byť nás v samotném jádru docela baví. Jestli nás ale něco dokázalo násilně vyrvat z atmosféry, byly to otřesné animace obličejů, kvůli kterým se náš recenzent začal budit po nocích s krůpějí potu na čele.

Uplynuly dva týdny a BioWare konečně vypustil patch, který alespoň částečně zkrášlil tváře řady postav. Nejvýraznější změny se promítly na očích –  NPC už nepůsobí se svým prázdným pohledem tak nepřítomně a jsou o poznání živější. Schválně se podívejte třeba na kolonistku Foster Addison ve srovnávacím videu níže.

Vývojářům se ovšem nepodařilo zahladit všechny vrásky na čele. Protáhlé rty z profilu stále nejsou pryč, stejně tak některé podivné úšklebky či chyby v nepřesných animacích. Ty bude BioWare zřejmě adresovat později. Očividně ale jde o opravitelnou záležitost, tudíž se nabízí otázka, zda opravdu nebylo lepší odložit vydání nového Mass Effectu.

Patch ale přinesl jednu zásadní novinku, za kterou jsme nesmírně vděční – přeskočení animace při přeletu na jiné planety. Ze začátku vypadají sice vesmírné scenérie působivě, velice rychle se ovšem přejí a spíše pak zdržují od hraní.

Recenzi od chorobou zmoženého Patrika přineseme snad už o víkendu. Pokud chcete drobný tease, tak vězte, že bychom si přáli, aby animace byly jediným problémem Andromedy…

Čtěte také: Jak si vede Mass Effect: Andromeda v recenzích? Tu chvála, tu plivnutí

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=KZvqbLyK8L0″/]

Source :
X
X