Domů » Články » Herní novinky » Smutná dohra. Mass Effect: Andromeda je ve velké slevě na Originu

Smutná dohra. Mass Effect: Andromeda je ve velké slevě na Originu

Už i EA si do ležícího Mass Effectu koplo
Mass Effect: Andromeda

Občas je vývoj ambiciózních her divokým kolotočem náhod a nehod. Na jednu stranu na vývojáře dupou investoři a vydavatelé se svými deadliny, na druhou stranu se po hře sápou chtivé a nedočkavé ruce samotných hráčů. Když pak jde o pokračování velké a populární série, jsou očekávání o to větší – stejně jako rizika. A to je zhruba případ Mass Effect: Andromeda.

Pokračování milované RPG trilogie děsilo hráče svým technickým zpracováním a porouchanými animacemi. Průšvih to byl nemalý a EA prodeje nepotěšily tak moc, že se rozhodlo uzavřít studio Bioware Montreal a jeho členy přesunout jinam. Tím bohužel smutné signály neúspěchu nekončí.

Jako finální vmasírování soli do rány se Andromeda právě prodává se štědrou 50% slevou. Akci najdete na Originu a za hru zaplatíte už docela slušných 20 euro, za dalších pět euro dostanete také všechny kosmetické přídavky. Vzhledem k tomu, že hra od vydání prošla několika velkými změnami, už jde o zajímavý obchod.

Nákup v obchodě Microsoftu už tak výhodný není, pakliže koukáte po konzolové slevě. Aby šla cena dolů, je potřeba mít zaplacené členství Xbox Live Gold, a i poté vysolíte 1329 Kč. Dá se však předpokládat, že do konce roku dojde k dalším slevám, možná i trvalým.

Čtěte také: Papers, Please se dočká vlastního filmu. Podívejte se na první trailer

[arve url=”https://youtu.be/r2osrQ5Z0Ts” /]

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X