Mass Effect: Andromeda

PC PS4 Xbox One
Sledovat
7

Fajnovka

Podívejte se na Mass Effect: Andromeda v prvních 13 minutách ze hry

Bacha na spoilery!

Už je tomu pět let, co jsme se vydali zachránit galaxii ve třetím Mass Effectu. Žánr RPG se od té doby hodně změnil, hlavně díky Dark Souls a šikovným vývojářům z CD Projekt Red. Je tedy načase, aby se na scénu vrátili i machři z Bioware s jejich sci-fi sérií. S několika novinkami, samozřejmě.

Vydání Mass Effect: Andromeda se nezadržitelně blíží a společně s ním vychází čím dál více detailů nejen o příběhu. Hardwarové nároky jsou sice fajn věc, nás spíše táhne obsazení Natalie Dormer do role asarijské doktorky.

Největší bombou ale je 13 minut přímo ze začátku hry i s úvodními titulky. Pochopitelně to znamená více spoilerů, než má Shepard rybiček v akvárku. Všimněte si několika novinek, především nových možností dialogů – nyní nejde o výběr mezi „dobrý a zlým“ rozhodnutím, ale o vyznění vaší odpovědi. Možnosti dialogů tak mají blíž k Zaklínači, byť se Geralt obešel bez indikátorů.

Pokud si tedy nechcete zkazit zážitek ze hraní, rozhodně se videu níže o pár světelných let vyhněte. Na vlastní hraní naštěstí moc dlouho čekat nemusíte. Mass Effect: Andromeda vychází již 21. března na PC, PS4 a Xbox One.

Čtěte také: Margaery Tyrell se objeví v novém Mass Effectu. Jako Asarijka

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.