Domů » Články » Herní novinky » Jak si vede Mass Effect: Andromeda v recenzích? Tu chvála, tu plivnutí

Jak si vede Mass Effect: Andromeda v recenzích? Tu chvála, tu plivnutí

Nová galaxie, nové problémy

Cesta do sousední galaxie je dlouhá, čekání na další díl oblíbené série už naštěstí ne tolik. Mass Effect: Andromeda není žádnou výjimkou, třetí díl vyšel před pěti lety a jeho konec nás úplně neuspokojil. Bohužel to vypadá, že ani pokračování nás nepotěší.

Vydavatel EA nepochopitelně rozdělil launch na Ameriku a zbytek světa, v našich končinách se do nového Mass Effectu pustíme až ve čtvrtek. Zahraniční recenze již ale vycházejí, my se tak dopředu můžeme dozvědět, jak to v Andromedě vypadá.

Reakce jsou to ale smíšené. Na jedné straně jsou weby jako Kotaku, které nejnovější RPG od Bioware vynáší do nebes. Avšak mnohem více verdiktů považuje Mass Effect: Andromeda za nejhorší hru od BioWare.

Problémové nejsou jen animace a obličeje, špatně jsou napsané i dialogy a samotné postavy. V původní trilogii byli spolubojovníci velkou součástí příběhu a my se o ně často starali jako o skutečné lidi. Zde tento pocit opadá, nová parta prostě není tak sympatická. Na rozdíl od Garruse. Nebo Tali.

My sice Mass Effect: Andromeda spustíme až 23. března, po 10 hodinách v ukázce z Origin Access ale můžeme potvrdit, že výtky recenzentů jsou oprávněné. Nová galaxie skrývá spoustu problémů, o některých se dokonce vědělo měsíce dopředu, jiné jsou známé již z předchozích dílů.

A tady už je výčet zahraničních recenzí:

Čtěte také: První hraní – Mass Effect: Andromeda

[arve url=”https://youtu.be/X6PJEmEHIaY”/]

Source :

vg247.com

X