Matrix 4 potvrzen, v hlavní roli se opět objeví Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss(1 minuta čtení)

Matrix 4 byl oznámen exkluzivně pro portál Variety. Scénáře a režie se chopí jedna z původních tvůrkyň a potvrzená je také účast hlavních hvězd – Keanu Reevese v roli Nea a Carrie-Anne Moss v roli Trinity.

Dvacet let uplynulo od vydání prvního dílu kultovní trilogie Matrix a k radosti všech fanoušků se nyní můžeme těšit na pokračování. Dílo si vezme na starost Lana Wachovski, která je spoluautorkou trilogie ještě jako Larry Wachowski, který podstoupil změnu pohlaví. Lana píše scénář a celý film bude zároveň režírovat. Distribuci pak budou mít na starost Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures. Produkce filmu má začít koncem příštího roku. Více detailů zatím není známo, ale spekuluje se o obsazení postavy Morphea mladším hercem, namísto Laurence Fishburna.

Source :

Variety

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na