Domů » Články » Melee battle royale Overdox má nový team deathmatch

Melee battle royale Overdox má nový team deathmatch

Vývojáři ze studia Haegin spustili 4 vs 4 team deathmatch pro battle royale, specializovaný na boj zblízka Overdox. Spolu s novým módem byly přidány také nové skiny. Nový obsah je hratelný hned po stáhnutí poslední verze hry.

S novým medem se může zdát, že se Overdox odchyluje od klasického pojetí battle royale, kdy vyhrává poslední. 4 vs 4 deathmatch však nabízí prvek týmového hraní, které je v mnoha dalších podobných hrách velice oblíbený. V Overdox je uchopení týmové hry trochu arénové, jelikož proti sobě soupeří dva týmy a ne hned několik, navíc na poměrně malém bojišti. Cílem je získat více bodů než oponent, v rámci časového limitu. Do herního modu vstupuje i prvek NPC, kdy lze body získat i zabitím spawnujícího se bosse. Souběžně byl do hry přidán také costume systém, který nám dovoluje nejen obarvit si brnění, ale třeba také nasadit si žraločí nebo sobí hlavu. Novinky můžete vyzkoušet již teď na App Store nebo Google Play.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X