Domů » Články » Men of War: Assault Squad 2 – Cold War je již v prodeji

Men of War: Assault Squad 2 – Cold War je již v prodeji(2 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 1C Entertainment oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nové samostatné herní rozšíření legendárního RTS z období Studené války –  Men of War: Assault Squad 2 – Cold War. 

Zcela poprvé v historie série budou mít hráči možnost okusit teror Studené války – největšího konfliktu mezi Spojenými státy americkými a Sovětským svazem, který si vyžádal nespočet lidských životů. Rozšíření Cold War nabídne mimo jiné dynamické vytváření kampaní, díky kterému bude každá kampaň zcela odlišná a přinese tak pokaždé jedinečný zážitek, a to jak v případě hře pro jednoho hráče, tak v kooperačním módu.

Ve hře Men of War: Assault Squad 2 – Cold War hráči převezmou kontrolu nad armádami Spojených států amerických nebo nad sovětskými vojáky, tanky, helikoptérami a mnohem více. Díky módu Direct Control si budou moci vychutnat plnou kontrolu nad svými silami. Chybět nebude ani online multiplayer.

Klíčové prvky:

  • Zvol si svou stranu – hraj za Spojené státy americké nebo za Sovětský svaz.
  • Dynamické vytváření kampaní zajistí variabilní hratelnost, které neomrzí.
  • Kompetitivní online módy pro více hráčů.
  • Zajímavé herní módy (Combined arms, Annihilation..).
  • Velte obrovským armádám nebo převezměte kontrolu nad jednotlivými jednotkami díky módu přímé kontroly Direct Control.

Hra Men of War: Assault Squad 2 – Cold War je v prodeji od 12. 9. 2019 pro PC. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde.

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X