fbpx

UPDATE: Kultovní MMORPG Metin2 zamířil na Steam. Dostal i kartičky

V mnoha směrech nedokonalá, přesto relativně populární

Aktualizace: Jak se zdá, autoři hry nahodili i zcela nový globální server pro steamové uživatele. Svět bude přiřazený k britské komunitě, pokud na něm tedy chcete hrát, musíte v nastavení hry na Steamu změnit jazyk Metinu2 na angličtinu. Více najdete v tomto příspěvku.

Původní zpráva: Jsou hry, které se i přes nelichotivé recenze a tunu nedodělků dočkají kladných ohlasů ze strany hráčské komunity. Typickým příkladem je třeba Mount & Blade, který mimo jiné zachránily početné uživatelské modifikace. A MMORPG Metin2? I ten se ve své době těšil oblibě českých pařanů.

Jihokorejská onlinovka už má ta nejlepší léta za sebou, během nich ale stihla okouzlit řadu hráčů, přestože kvalitativně zaostávala za svými konkurenty v podobě World of Warcraft či Lineage 2. Servery ale fungují nadále a Metin2 se kupodivu dočkal i svého vydání na Steamu.

Nový grafický kabátek byste hledali jen marně, hra vypadá vesměs tak jak před více než dekádou. Zařazení do katalogu digitálního obchodu ale přineslo několik zajímavých novinek. Pokud opomineme sběratelské kartičky. Metin2 se dočkal i české lokalizace, nebo tak alespoň tvrdí steamová stránka hry.

Než se po hlavě vrhnete do království Dračího boha, je na místě upozornit, že v tuto chvíli nejdou propojit původní účty s nově vytvořenými hráčskými profily na Steamu. Vývojáři doporučují proto počkat, pakliže chcete třeba pokračovat se svou starou postavičkou ze střední. Fúze účtů by měla být v brzké době k dispozici.

Čtěte také: Mobilní „World of Wacraft“ k nám dorazí do dvou měsíců. Dostane nové jméno

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz