Domů » Články » Metro 2033 bude mít vlastní film – půjde o horor

Metro 2033 bude mít vlastní film – půjde o horor

Už brzy se budeme bát v moskevských tunelech a zákoutích, Metro 2033 se chystá na filmová plátna.

Metro 2033 patří k nejatmosféričtějším střílečkám, které jsme kdy hráli, což je spolu se silným příběhem a úžasným prostředím důvod, proč při vydání zaznamenala obrovský úspěch. Jednalo se o hru vycházející z knižního bestselleru od Dmitryho Glukhovsky.

Před několika lety se na herní scéně objevilo velice povedené pokračování i grafické vzkříšení v podobě Metro Redux, a nyní jsme se dočkali oznámení o odkoupení práv Hollywoodem na celovečerní film.

Na filmu už se momentálně pracuje a samotný autor knižní předlohy se tvorby účastní. Jak sám Dmitry sdělil: “Já i má novela jsme na tuto chvíli čekali 10 let.” Konečně se tak autorovi splnil sen a už brzy bychom se mohli dočkat hotové filmové adaptace. Produkci má na starost dvojice Michael De Luca (Ghost Rider) a Stephen L’Heureux (Sin City).

Pro ty, co nečetli knihu nebo nehráli herní zpracování, malé připomenutí – příběhová linie by se měla točit okolo mladého může, který přežil třetí světovou válku a před hrozivým nebezpečím v podobě mutantů se ukrývá v tunelech moskevského metra. Jeho ne úplně klidný život navíc rozcuchá mezi frakcemi přeživších i záhadné entity.

0 0 vote
Article Rating
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X