Domů » SLEVA: Kupte si balík obou Metro Redux her na Steam. Zlevnil o 75 %

SLEVA: Kupte si balík obou Metro Redux her na Steam. Zlevnil o 75 %

Hybajte zpět do metra

Jak koukáme na ohlasy herních novinářů i samotných hráčů, z oznámení Metra Exodus byl mrzutý opravdu jen málokdo. Pokračování skvělé post-apo střílečky s hutnou atmosférou má ale stále daleko od vydání, což je ideální čas si zopáknout předešlá dobrodružství z hlubin moskevských tunelů, ne?

V následujících několika hodinách jsou Metro 2033 i Metro Last Light v 75% slevě na portálu Bundle Stars. A co víc, jedná se o Redux verze, které se kromě přepracované grafiky mohou chlubit několika novými odbočkami i hratelnostními vychytávkami. Jak ostatně psal Michal ve své recenzi, obě hry jsou ukázkovým příkladem, jak se správně dělají remastery.

A ani nevadí, pokud jste hráli předchozí neremasterované verze, Redux dvojice obsahuje všechna DLC a i sama o sobě má co nabídnout pro staré matadory. Obě hry ve formě jediného Steam klíče můžete koupit zde za lidových €7,49 (cca dvě stovky).

A upozornění na závěr – akce končí za necelých 12 hodin. Pokud chcete alespoň trošku oslavit odhalení nového Metra, lepší příležitost jen tak nenajdete. Nebo můžete počkat do začátku letních slev na Steamu.

Čtěte také: Metro Exodus nebude mít otevřený svět. „Jen velké koridory“

Source :

BundleStars