Domů » Články » Herní novinky » Meziválečný Londýn vypadá ve Vampyr opravdu hororově

Meziválečný Londýn vypadá ve Vampyr opravdu hororově

Vampyr by měl na rozdíl od Life is Strange být velmi temný a ponurý.

Francouzské studio Dontnod loni příjemně překvapilo se svou prosluněnou adventurou Life is Strange, za kterou posbírali hromadu cen. Sami jsme ji zvolili za nejlepší příběhový titul loňského roku. Proto jejich příští hra o příběhu vampíra zasazená v Londýně těsně po konci první světové války trochu překvapí.

Hlavním hrdinou bude Jonathan Reid, který je po návratu z války proti své vůli přeměněn, a bude jen na hráči, jak se se svými novými schopnostmi vypořádá. Pro přežití bude Jonathan potřebovat krev, a ta bohužel není v Londýně v roce 1918 kvůli epidemii zrovna dostupná.

Pokud teda nepočítáme nic netušící občany, na kterých bude moci Jonathan zahnat svou žízeň. Každá smrt by ale měla změnit náladu a chování ostatních obyvatel, dokonce by se tyto vraždy měly projevit v pokračování příběhu.

Dontnod i přes své zaměření na příběh vyvíjí Vampyr jako RPG, a proto bude mít hlavní hrdina k dispozici sadu schopností pro boj a konverzaci/ovládání ostatních. K cíli povede více cest a bude jen na hráčích, kterou z nich využijí.

Všechno to zní velmi zajímavě a podle již uvolněných informací, Vampyr vypadá docela k světu. Tak snad se vývojářům podaří hru do vydání někdy v roce 2017 vypilovat k dokonalosti.

Source :
X