Domů » Články » Microsoft slibuje každý měsíc pravidelné novinky pro Xbox

Microsoft slibuje každý měsíc pravidelné novinky pro Xbox(1 minuta čtení)

Xboxová divize Microsoftu nezahálí a na svém oficiálním blogu ujistila všechny hráče, že současná situace nijak extrémně neovlivnila práce na nových projektech a chystá se něco nového.

Tento čtvrtek nás totiž čeká stream, ve kterém Microsoft představí nové hry pro Xbox Series X a počínaje tímto streamem začne takzvaný Xbox 20/20. Bude se jednat o pravidelné přenosy nebo chcete-li mikrokonference, na kterých se dozvíme nejen nové informace o Xbox Series X, ale budou zde ukázány i novinky pro Xbox Game Pass nebo třeba Project xCloud.

Ačkoliv na první konferenci Microsoft představí především projekty třetích stran, připomíná, že na hry ze stáje Xbox Game Studios se dostane někdy v průběhu července. Takže bychom se konečně mohli dočkat nových záběrů z chystaného Halo Infinite. Všech 15 studií Xbox Game Studios prý pracuje na hrách pro next-gen a Microsoft slibuje, že během vánočních svátků vydá dostatek her, aby bylo na Xbox Series X co hrát. Cloudová služba Project xCloud by se pak měla dočkat rozšíření do více zemí, zda se objeví i u nás a na Slovensku zatím však jisté není. První konferenci Inside Xbox můžete sledovat již tento čtvrtek od 17:00.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X