Domů » Články » Herní novinky » Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY za dolar!

Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY za dolar!

Humble Bundle má pro nás parádní tip, jak se zabavit po několik následujících víkendů…

Herní obchod Humble Bundle pravidelně představuje balíčky her, softwaru, digitálních knih i komiksů, za které můžete zaplatit od hubičky po v podstatě libovolnou částku a přispět tak na dobrou věc. Tentokráte se ale ve spolupráci s WB Games opravdu překonali! Za jeden jediný dolar nebo za necelé jedno euro totiž můžete svou Steam knihovnu rozšířit nejen o naprosto parádní hry Scribblenauts Unlimited a Batman: Arkham Origins, ale hlavně o Game of the Year edici luxusního Middle-earth: Shadow of Mordor! A to, dámy a pánové, je nabídka, která se neodmítá!

No a pokud byste náhodou chtěli rozptýlení cca do konce roku, tak za něco málo přes čtyři dolary nebo za necelé čtyři eura můžete mít krom všech výše zmíněných klenotů také legendární Bastion, Mad Maxe a DC superhrdinskou bojovku Injustice: Gods Among Us v její ultimátní edici. Jo a taky desetiprocentní slevu na LEGO The Incredibles, kdybyste náhodou potřebovali zabavit i mladšího sourozence.

Za dvanáct dolarů nebo deset a půl eura k tomuhle všemu Humble Bundle přidá ještě Batman: Arkham Knight včetně season passu. Pokud navíc patříte mezi předplatitele služby Humble Monthly, o jejíž nabídce pro tento měsíc už jsme vám psali, tak si ještě budete moct připsat dva dolary do vaší Humble peněženky. Celou nabídku najdete zde. Připomínáme, že většina peněz jde na dobrou věc, takže vlastně ani nemusíte mít černé svědomí z toho, že rozšiřujete svou už tak obrovskou knihovnu Steam her. No neberete to za ty prachy!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=lOOz2hSuLW8″ /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X