fbpx
Domů » UPDATE: Middle-earth: Shadow of War oficiálně potvrzen. Podívejte se na trailer

UPDATE: Middle-earth: Shadow of War oficiálně potvrzen. Podívejte se na trailer

Talion a Celebrimbor tentokrát nakráčí přímo do Mordoru

Aktualizace: Middle-earth: Shadow of War oficiálně potvrzen. Vývojáři vydali čerstvý trailer napěchovaný starými známými tvářemi  – kromě hlavního hrdiny Taliona se dočkáte Saurona, Nazgûlů i Balroga. A samozřejmě zástupu krvežíznivých skřetů.

Gameplay záběry se objeví již 8. března. V traileru sice nepadla o PC ani XONE verzi vůbec řeč, podle českého distributora Cenega Czech se ale o ně nemusíme bát. Middle-Earth: Shadow of War vychází dne 22. 8. 2017 pro PC, Xbox One a PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.


Původní zpráva: Připravit řetězce na vydání žádané hry je pro herní vydavatele klíčová činnost. Občas ale nejde vše podle představ a obchody vyplivnou první střípky o hře dřív, než by měly. Přesně to se stalo v případě Middle-Earth: Shadow of War, který vydává gigant Warner Bros.

Americký vydavatel poslal informace o chystaném titulu obchodnímu řetězci Target. Ten detaily o hře vysadil na svou webovou stránku, k níž se pochopitelně dostali hráči a o svůj nález se rychle podělili. Target bohužel stránku zablokoval, více detailů tedy prozatím nezískáme.

Shadow of War naváže na překvapivý hit z roku 2014. Do hlavní role se opět vrátí hraničář Talion a elf Celebrimbor. Dynamická dvojka se tentokrát vydá přímo k Sauronovi na trávníček do Mordoru, aby se postavila hlavnímu záporákovi.

Kromě verze pro PS4 a Xbox One měl Target v nabídce také Gold edici. Vylepšená verze nabídne dvě příběhová rozšíření, novou hratelnou postavu, bonusové mise a další. O PC sice nepadlo ani slovo, ale vzhledem k popularitě prvního dílu nemáme o její existenci pochyb.

Pokud informace z Targetu nelžou a Warner Bros. datum vydání nezmění, dočkáme se Middle-Earth: Shadow of War již 22. září.

Čtěte také: Pracuje se na pokračování Shadow of Mordor