Domů » Články » Might & Magic: Chess Royale je k mání v předběžném přístupu

Might & Magic: Chess Royale je k mání v předběžném přístupu

Kompilace žánru auto chess a battle royale dala vzniknout Might & Magic: Chess Royale. Hra je nyní v režimu předběžného přístupu nejen pro hráče na mobilních zařízeních, ale také na Uplay pro PC. 

Kdo z PCčkářů neprošel bezesným ponocováním s parťáky u Heroes of Might and Magic III? Kultovní série se přes porty dostala v různých inkarnacích i na další platformy. Nicméně po sérii transferů se hra od původních vývojářů New World Computing dostala přes 3DO k Ubisoftu. Poté, co Ubisoft sérii převzal je její kvalita… řekněme ne blízká první trilogii. Nicméně svět Might & Magic momentálně zkouší velký krok, a to dostat se na mobilní platformy. Might & Magic: Chess Royale přináší to nejlepší z tohoto mystického světa a servíruje nám auto chess hru s prvky battle royale v příručním balení. Již teď je možné hru získat v režimu předběžného přístupu na Google Play, App Store, a dokonce i na Uplay.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X