Domů » Články » Zajímavosti » Mikoláš Tuček a Bětka Trojanová opouští herní pořad RE-PLAY

Mikoláš Tuček a Bětka Trojanová opouští herní pořad RE-PLAY

Aktualizováno: „Bětka s Tukanem se rozhodli vzít lepší nabídku a nedali nám šanci na ni reagovat.Tak trošku jsme byli i podvedeni, ale díváme se dopředu a věříme že díky tomu můžeme změnit koncept pořadu, který už byl outdated a šéfredaktorka s tím nechtěla nic dělat,“ uvedli zástupci pořadu Re-Play na svém profilu.

FlygunCZ se na svém facebookovém profilu k situaci také vyjádřil:
„Dnes jste možná zaslechli, že z Re-Playe odchází Bětka s Mikolášem, aby odstartovali nový herní pořad s názvem New Game +, který poběží na televizi Seznam. Já se k nim společně se Sterakem a dalšími bývalými členy Re-Play připojuji. Chtělo to změnu, posunout se zase o něco dále a tohle je skvělá příležitost. Více informací snad prozradíme brzy, zatím můžu jen slíbit, že to bude skutečná pecka.“

Původní zpráva: Moderátorské duo Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová se po letech moderování herního pořadu Primy COOL s názvem RE-PLAY přesouvá na televizi Seznam.

„Přátelé, je už veřejnou zprávou, že po krásných osmi letech, na které budeme do smrti smrťoucí (to je ta bez loadingu) vzpomínat v dobrém, odcházíme s Bětkou (a Sterakem, Flygunem, Vendou The Editorem a pár dalšími borci a borkyněmi) z pořadu Re-Play. Stejně tak samozřejmě věřím, že ten náš nový (poběží na televizi Seznam) bude ještě o fous lepší! Na jemné náznaky, že jsme byli přeplaceni: Proboha, tomu prosím nevěřte, sice si nepohoršíme, jsem zastáncem toho, že za práci, o kterou je zájem, se má platit (po dočtení Atlasovy vzpoury ještě více:), ale těch důvodů je skutečně mnohem mnohem více, ze všeho nejvíc je to skutečně možnost vyzkoušet něco nového na progresívním kanále,“ napsal Mikoláš Tuček vyjádření ve svém facebookovém statusu.

Na Youtube kanále RE-PLAYe bylo dnes během živého přenosu oznámeno, že od 2. února 2019 budou tento pořad nově moderovat Martin Rota, Oldřich Štěrba (Arcadebulls) a Dominik Vysloužil (Cerberos).
Novinkami ze světa her a esportu pak trio moderátorů doplní Gabriela Wróbel.

Kateřina Thorová
Written by
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů a vášnivá sběratelka zbytečného merche.
X