Domů » Chcete plyšáka? České štěňátko Mimpi rozjíždí crowdfundingovou kampaň

Chcete plyšáka? České štěňátko Mimpi rozjíždí crowdfundingovou kampaň

Česká štěňata nejsou jen o Dášence

České nezávislé herní studio Dreadlocks Mobile (původní Silicon Jelly) spustilo předobjednávkovou kampaň na komunitním webu IndieGoGo na plyšovou postavičku pejska Mimpiho. Poběží následující dva měsíce, během kterých se bude snažit shromáždit 250 objednávek.

O Mimpi Dreams jste už možná slyšeli. Jde o českou logickou plošinovku pro všechny věkové kategorie, která vyšla na mobily i Steam. Coby štěňátko Mimpi se prodíráte různorodými snovými úrovněmi. Že i psy mají divoké představy, o tom se vás snaží přesvědčit i líbivé úrovně, ve kterých zachraňujete princeznu před drakem, poskakujete po plameňácích či vyčmucháváte laboratorní myšky.

Hru Mimpi Dreams si zkusilo přes 2,4 milionů hráčů po celém světě, což je více než slušná cifra. Štěňátko Mimpi se před lety dočkalo i několika roztomilých plyšových hraček. Těch bude možná ještě více – pokud vývojáři posbírají dostatek objednávek.


„V minulosti bylo těchto plyšových pejsků vyrobeno jen několik kusů, ale ty už jsou dlouhé roky vyprodané. Přestože původně už se s výrobou dalších pejsků nepočítalo, prosby fanoušků hry o ně neutichaly, ba naopak. A tak došlo ke spuštění této kampaně,“ píšou vývojáři v tiskové zprávě.

Plyšová hračka Mimpi bude vyrobena ručně v České republice, odkud pejsek ostatně pochází. Kampaň je teprve v počáteční fázi, pokud byste ale měli zájem o svého vlastního Mimpiho, ať už pro sebe či vaše ratolesti, můžete českým autorům přispět na stránkách IndieGoGo. Cena za jednoho plyšového hafana, certifikát pravosti a Steam klíč ke hře činí 49 dolarů.

Čtěte také: Konference White Nights se blíží. Do Prahy zamíří celá řada herních studií i osobností

Source :

Tisková zpráva