fbpx
Domů » Minecraft Dungeons: Akční RPG ze světa bloků se blíží

Minecraft Dungeons: Akční RPG ze světa bloků se blíží(1 minuta čtení)

Jedna z největších značek videoherní branže nám již brzy přinese nový přírůstek do světa hranatých bloků. Společnost Mojang pracuje na akčním RPG Minecraft Dungeons, které vám možná připomene hry typu Diablo či Torchlight.

Zatímco původní hra soustředí své síly na prozkoumávání, volné vytváření a přežívání, nová akční zábava stáčí své kroky jiným směrem. Minecraft Dungeons vás bude až se třemi dalšími kamarády provázet skrze náhodně generované levely s rozličnými scenériemi.

Samotná hratelnost slibuje otevřené možnosti přístupu, které sednou snad jakémukoliv hráči. Role ve hře nejsou přímo determinované při tvorbě postavy. Vaše postava bude disponovat schopnostmi, jež se odvíjejí od výstroje. Pokud si tedy oblečete těžké brnění, budete se pyšnit velkou silou a výdrží v soubojích na krátké vzdálenosti. Pokud však svou výstroj zaměníte například za čarodějnickou róbu, váš arzenál bude oplývat jedinečnými kouzly. Možnost obměny herního přístupu osvěžuje možné stereotypy a dává hráčům příležitost výběru. Ve hře nehledejte stromy schopností, talentů či vylepšování atributů. Zlepšovat svou výstroj budete pomocí předmětů, které budou k dostání z padlých nepřátel. To bude klasicky rozděleno do několika kategorií, včetně označení úrovně vzácnosti.

Minecraft Dungeons se dočkáme již na jaře 2020 a to na platformy Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch a samozřejmě Microsoft PC.

Source :

Engadget