Domů » Články » Minigun, příšery a magické portály. První oficiální trailer na film Monster Hunter je venku

Minigun, příšery a magické portály. První oficiální trailer na film Monster Hunter je venku

Legendární herní frančíza se konečně dočkala filmového zpracování. Sledujte první trailer ve videu pod článkem. Po shlédnutí prvního oficiálního traileru jsme trochu v rozpacích a doufáme, že se nepotvrdí naše prvotní obavy.

Není to dávno, co jsme zaznamenali první zvěsti o filmové adaptaci oblíbené série od Capcomu – Monster Hunter. Od té doby jsme se už stihli dozvědět mnohé. Film bude režírovat Paul W. S. Anderson (Resident Evil) a nikoho asi nepřekvapí, že hlavní roli si tím pádem střihne Milla Jovovich. Narozdíl od her bude ale příběh sledovat elitní vojenskou jednotku, která je transportována do světa monster pomocí jakéhosi mysteriózního teleportu. Tato podstatná změna je jedním z hlavních důvodů, proč skalní fanoušci her zatím nad filmem ohrnují nos. Dalším důvodem může být to, že Monster Hunter z prvních fotek a záběrů vypadá jednoduše nic moc. Jedinou výjimkou jsou designy monster, které si film velmi věrohodně propůjčuje ze své herní předlohy.

Na Monster Huner se oficiálně můžeme těšit v prosinci 2020. Vzhledem k současné situaci je ale pravděpodobné, že se premiéra bude odkládat. A co vy? Jak se vám líbí toto zpracování herní legendy?

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X