Domů » Články » esport » Mistrovství světa v PUBG Mobile má nové mistry

Mistrovství světa v PUBG Mobile má nové mistry(2 minuty čtení)

Playerunknown’s Battlegrounds Club Open letos shromáždilo nejlepší hráče PUBG Mobile v Malajsijském Kuala Lumpur. Šampionát opanoval tým, který se do soutěže dostal až na poslední chvíli.

Největší světový turnaj v PUBG Mobile, PMCO Global Finals, je po víkendových bojích konečně u konce. Po třech dlouhých dnech a celkem šestnácti hrách ukořistil vítězství tým Bigetron z Indonésie. Bigetron celkově získali 303 bodů a s náskokem 106 bodů za sebou nechali druhé Top Esports (197 bodů) z Číny, na jejichž pozici až do konce dotíral tým Mega (191 bodů) z Thajska. Vítězný rozdíl se Biegetronu podařilo udělat díky pěti výhrám z celkových šestnácti zápasů – každý třetí zápas tedy byli posledními přeživšími. Finále se konalo převážně v asijském složení, jelikož jediné dva týmy ze zemí mimo Asii, které postoupili přes kvalifikaci, byl Cloud 9 z USA a argentinští Team Queso. Z celkového prize-poolu 500.000 USD (cca 11,5 milionů CZK) připadlo výhernímu týmu hned 205.000 USD (cca 4,7 milionů CZK). Za celkové vítězství bylo 180.000 USD a zbytek je z odměn za výherní kola – za každé výherní kolo během turnaje byl vítězný tým odměněn částkou 5.000 USD. PUBG tak zná své mistry, jak v mobilní verzi hry, tak v klasické desktopové, kdy titul mistrů v americkém Oaklandu získal tým Gen.G Esports.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] (jen za říjen se přidalo přes 20 milionů hráčů). Druhé místo v žebříčku má PUBG Mobile, které na tom není vůbec špatně, jelikož se tato hra dokázala dostat do esportové roviny, […]

trackback

[…] Jelikož se nejen Čínský, ale poměrně velká část asijského videoherního trhu a esportu ubírá cestou mobilního hraní, hra bude vydána na zařízení s operačním systémem Android, […]

2
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X