Domů » Články » MMORPG Dragon Raja přijde na telefony již koncem tohoto měsíce

MMORPG Dragon Raja přijde na telefony již koncem tohoto měsíce(1 minuta čtení)

Koncem minulého roku rozčeřilo vody mobilních videoher Black Desert Mobile, které konečně přineslo pořádné MMORPG na mobilní zařízení. BDM však v těchto vodách není samotné a novou konkurencí má být akční Dragon Raja. 

Dragon Raja je novou MMORPG s otevřeným světem, kombinující čínský folklor s futuristickou vizí společnosti. Hra má již přes jeden a půl milionu předem registrovaných hráčů. Podle ukázek se vyznačuje náročnější grafikou, kdy nás čeká fast-paced gameplay spolu s množstvím záblesků, světelných odrazů a především světélkujících barev, ať už neonů na naší motorce nebo v dračím plameni. Naším úkolem bude zastavit probouzející se draky, kteří si nárokují svět, kterému kdysi vládli. Hra frčí na Unreal Engine 4 a proto se dočkáme pokročilé fyziky a AI inteligence je naprogramována tak, aby NPC reagovali na naše počínání. Ambiciózní projekt od studia Archosaur Games a vydavatele Tencent se na naše zařízení dostane již 24. února. Celosvětově na Google Play i App Store.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X