Domů » Archiv » Weeb novinky » Mob Psycho 100: Anglický dabing je dostupný na Crunchyrollu!

Mob Psycho 100: Anglický dabing je dostupný na Crunchyrollu!

Pokud jste jedni ze zastánců angličtiny a nemáte rádi, když musíte sledovat u japonského dabingu i titulky, máme pro vás dobré zprávy.

Úžasně jednoduchá ale zároveň komplexní animace, nádherný příběh a hlavní protagonista, který je tak trošku overpowered – tohle a více najdete v anime od japonského umělce ONE, Mob Psycho 100. Ano, mluvíme o anime Mob Psycho, o tom live-action pokusu Netflixu z minulého roku se nemluví. ONE dále vytvořil i One Punch Mana, o kterém jsme nedávno psali.

V tomto článku se ale zaměříme na jeho druhý profláknutý projekt, a sice ten o nevýrazném studentovi jménem Kageyama Shigeo (přezdívaným „Mob“) ostříhaném podle kastrolu, který má nadpřirozené schopnosti, a jeho neschopného učitele Reigena. Tenhle mladý študák má komplexy z toho, že je jiný než ostatní, a bojí se používat svoje schopnosti aby někomu neublížil. S nadpřirozenými silami potlačuje i svoje emoce, takže kolemjdoucím přijde jako znuděný mladý chlapec. To se ale změní kdykoliv, kdy v něm nějaká emoce natolik zesílí, že v jeho nitru probudí skrytou sílu – ta může být jakákoliv od vzteku přes smutek, až po štěstí.

Funimation, firma která vydává Mob Psycho a mnoho dalších anime, znepřístupnila sledování anglického traileru v České republice, takže se na něj budeme muset podívat na neoficiálním kanálu:

https://youtu.be/OSQgTfgmAKk

Jelikož jsem zastáncem originálního dabingu, moje prvotní reakce na ohlášení anglické verze byla negativní. Musím ale uznat, že lepší lidi najít nemohli! Už v první moment, kdy byl slyšet jakýkoliv hlas v traileru, jsem ho mohl bez problému přiřadit ke konkrétní postavě. Což asi každému dojde, když se tu bavíme o hercích jako Chris Niosi nebo Kyle McCarley.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X